סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

פיצוי בסך של למעלה מ-500,000 ש"ח לנפגעת תאונת דרכים בת 61

ל', קופאית שהיתה בת 61 במועד התאונה, נפגעה בתאונת דרכים בדרכה לעבודה. כתוצאה מכך, נגרמה לה פגיעה בגב התחתון וכן פגיעה נפשית מסוג PTSD.
על אף של-ל' ישנו עבר רפואי קודם בתחום הנפשי, במסגרת הועדות הרפואיות בביטוח לאומי בהן ייצגנו אותה, נקבעה לה נכות רפואית צמיתה בשיעור של 24%, אשר הקנו לה מהמוסד לביטוח לאומי ומחברת הביטוח פיצוי בסך כולל של למעלה מחצי מליון שקלים.

פיצוי בסך של 2,000,000 ש"ח בגין רשלנות רפואית בלידה

בשנת 2002 הייתה מ' במעקב היריון אשר הוגדר כתקין. בחודש התשיעי להריון, מ' פנתה לרופאת הנשים בקופ"ח ודיווחה על ירידה משמעותית בתנועות העובר. מ' לא הופנתה מיידית לחדר מיון חרף תלונותיה על ירידה משמעותית בתנועות העובר ומיעוט מי שפיר. עם הגעתה לביה"ח, התלוננה על ירידה משמעותית בתנועות העובר ולאחר המתנה של למעלה משעה וחצי חוברה למכשיר המוניטור. רק לאחר 40 דקות של ניטור עוברי ובאיחור ניכר ממועד הגעתה לביה"ח, פנה הצוות הרפואי אל מ' לצורך פיענוח הניטור אשר הדגים מצוקה עוברית קשה והורה על ביצוע ניתוח קיסרי בדחיפות. חרף הדחיפות הניתוח בוצע לאחר התמהמהות של לא פחות 50 דקות יקרות מפז ומ' ילדה את בנה ד' כשהוא סובל מתשניק קשה.כתוצאה מכך, ד' סובל ממכלול לקויות רפואיות ותפקודיות קשות מאז לידתו.
משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט המחוזי נגד המוסד הרפואי בגין רשלנותו בטיפול במ' ועל כך שלא הפנה את מ' בדחיפות, כבר בבוקר הלידה, לניתוח קיסרי דחוף, אשר היה מונע את התשניק ואת מצבו הרפואי הסבוך והקשה של ד'. לאחר הליך של גישור בין משרדנו לבין המוסד הרפואי, שולם להוריו של ד' סך של 2,000,000 ₪, זאת מעבר למאות אלפי ₪ אשר שולמו ומשולמים להם על-ידי המוסד לביטוח לאומי.

פסק דין נגד עיריית רמת גן, תאונת אופניים בגלל מפגע בכביש

בבוקר יום התאונה, קטין הורכב על אופניים על ידי אביו, בכביש ראשי ברמת גן, בהתאם לחוק התעבורה בצדו הימני של הנתיב הימני בכביש. במהלך הרכיבה, נתקל אביו של הקטין במקטע משובש וסדוק, איבד שליטה על אופניו והחליק ארצה עם בנו הקטין.
העירייה טענה, כי כביש סדוק ומשובש הינו תקין לרוכבי אופניים ולחילופין נטען, כי על אביו של הקטין היה לסטות עם האופניים לאמצע הכביש – חרף שעת הבוקר בה הכביש סואן ומלא במכוניות נוסעות, וזאת בניגוד לחוק!!! על כן, סירבה העירייה לפצות בגין נזקי הגוף שנגרמו לקטין.
לאחר קיום הליך הוכחות, פסק בית המשפט כי התובעים הצליחו להרים את נטל ההוכחה לקיומו של המפגע בכביש ולקטין נפסק פיצוי הולם. כמובן שהעירייה חזרה בה מטענתה התמוהה, כי על אביו של הקטין היה לרכב באמצע הכביש בניגוד לחוק.

לצפייה בפסק הדין

מ-0 ל-275,000 ש"ח בתביעת סיעוד

ח' פנה אל חברת ביטוח לצורך קבלת תגמולים מכוח הביטוח הסיעודי הקבוצתי, בו בוטחה אשתו במסגרת קופ"ח, זאת לאור התדרדרות במצבה הקוגנטיבי על רקע מחלות אלצהיימר וסכיזופרניה מהן סבלה. חברת הביטוח, אשר לא טרחה לבדוק את אשתו של ח', קבעה כי היא אינה עומדת בקריטריונים הקבועים בפוליסה להגדרתה כ"תשושת נפש" ומשכך, דחתה את התביעה. משרדנו הגיש בעניינה תביעה לביהמ"ש ולאחר ישיבת גישור, הסכימה חברת הביטוח לשלם לאשתו של ח' תקבל תגמולי ביטוח סיעודי בסך של 275,000 ש"ח.

פיצוי בסך של כ-600,000 שח לעובד זר בתחום הבניין

מ', אזרח מולדובה בשנות ה-30 לחייו, פנה למשרדנו בשנת 2017 לצורך ייצוגו בעקבות תאונת עבודה, במהלכה נקטע אגודל כף ידו בעת העמסת ציוד על עגורן. לאחר שפעלנו למיצוי זכויותיו במוסד לביטוח לאומי, משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט כנגד הקבלן הראשי וקבלן המשנה. במהלך הדיונים טענו, כי התובע לא קיבל הכשרה ספציפית הנדרשת לצורך העמסת וקשירת ציוד לעגורן, אשר מיועדת לביצוע על-ידי "אתת" מוסמך בלבד וכתוצאה מרשלנות הקבלנים, נגרמה התאונה. לאחר ליווי הלקוח בהליך המשפטי, השגנו לו פיצוי ראוי בסך כולל של כ-600,000 ש"ח.

320,000 ש"ח פיצוי לגברת בת 60 המתקיימת מקצבת נכות

א', גברת בשנות ה-60 לחייה, נפגעה כהולכת רגל בתאונת דרכים. א' לא עבדה מזה שנים והתקיימה מקצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי עוד בטרם התאונה. חברת הביטוח טענה, כי מאחר ול-א' אין הפסדי השתכרות בעקבות התאונה ואף הינה מוכרת כנכה עוד טרם התאונה במוסד לביטוח לאומי, הרי שהפיצוי צריך להיות על הצד הנמוך. לאחר הגשת תביעה לבית המשפט ולמרות טענותיה הנ"ל של חברת הביטוח, לאחר משא ומתן עיקש ועקבי של משרדנו, שולם ל-א' פיצוי כולל של 320,000 ש"ח.
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני והגדלת סיכויי והצלחת תביעתך, צור עמנו קשר עוד היום
נגישות
גלילה למעלה
חייגו אלינו
separator
ליאת גורדון
ליאת גורדון
עמית ליסטונד
עמית ליסטונד
יצירת קשר
separator