סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

מ-0 ל-275,000 ש"ח בתביעת סיעוד

ח' פנה אל חברת ביטוח לצורך קבלת תגמולים מכוח הביטוח הסיעודי הקבוצתי, בו בוטחה אשתו במסגרת קופ"ח, זאת לאור התדרדרות במצבה הקוגנטיבי על רקע מחלות אלצהיימר וסכיזופרניה מהן סבלה. חברת הביטוח, אשר לא טרחה לבדוק את אשתו של ח', קבעה כי היא אינה עומדת בקריטריונים הקבועים בפוליסה להגדרתה כ"תשושת נפש" ומשכך, דחתה את התביעה. משרדנו הגיש בעניינה תביעה לביהמ"ש ולאחר ישיבת גישור, הסכימה חברת הביטוח לשלם לאשתו של ח' תקבל תגמולי ביטוח סיעודי בסך של 275,000 ש"ח.

פיצוי בסך של כ-600,000 שח לעובד זר בתחום הבניין

מ', אזרח מולדובה בשנות ה-30 לחייו, פנה למשרדנו בשנת 2017 לצורך ייצוגו בעקבות תאונת עבודה, במהלכה נקטע אגודל כף ידו בעת העמסת ציוד על עגורן. לאחר שפעלנו למיצוי זכויותיו במוסד לביטוח לאומי, משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט כנגד הקבלן הראשי וקבלן המשנה. במהלך הדיונים טענו, כי התובע לא קיבל הכשרה ספציפית הנדרשת לצורך העמסת וקשירת ציוד לעגורן, אשר מיועדת לביצוע על-ידי "אתת" מוסמך בלבד וכתוצאה מרשלנות הקבלנים, נגרמה התאונה. לאחר ליווי הלקוח בהליך המשפטי, השגנו לו פיצוי ראוי בסך כולל של כ-600,000 ש"ח.

320,000 ש"ח פיצוי לגברת בת 60 המתקיימת מקצבת נכות

א', גברת בשנות ה-60 לחייה, נפגעה כהולכת רגל בתאונת דרכים. א' לא עבדה מזה שנים והתקיימה מקצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי עוד בטרם התאונה. חברת הביטוח טענה, כי מאחר ול-א' אין הפסדי השתכרות בעקבות התאונה ואף הינה מוכרת כנכה עוד טרם התאונה במוסד לביטוח לאומי, הרי שהפיצוי צריך להיות על הצד הנמוך. לאחר הגשת תביעה לבית המשפט ולמרות טענותיה הנ"ל של חברת הביטוח, לאחר משא ומתן עיקש ועקבי של משרדנו, שולם ל-א' פיצוי כולל של 320,000 ש"ח.

אירוע מוחי הוכר כתאונת עבודה – קצבה חודשית מעל ל-6,000 ש"ח

ב' עבד כאחראי משמרת במשחטה, היה מעורב בויכוח שפרץ בין העובדים, שנגרר לצעקות רמות ואיומים על ב'. מספר שעות לאחר ש-ב' חזר לביתו בסיום יום העבודה, פונה לבית חולים, שם אובחן כסובל מאירוע מוחי. לאחר מאבק עיקש של משרדנו אל מול המוסד לביטוח לאומי, תוך הצגת עדויות וראיות תומכות, הוכר האירוע המוחי כתאונת עבודה ובמסגרת הועדות הרפואיות השגנו ל-ב' קצבת נכות מעבודה חודשית בסך של למעלה מ-6,000 ש"ח, למשך כל חייו.

פיצוי בסך של 160,000 ש"ח לרוכב אופנוע שרכב ללא ביטוח חובה בתוקף

בחור בן 23, נפגע בתאונת דרכים, כשרכב על אופנוע במסגרת עבודתו ללא ביטוח חובה, ונפגע מרכב צד ג'. משרדנו ניהל תביעה מול המוסד לביטוח לאומי וכנגד חברת הביטוח של רכב צד ג' והצלחנו להוכיח, שהתאונה ארעה בשל רשלנותו של נהג רכב צד ג'. בסופו של דבר, הנפגע קיבל פיצוי בסך כולל של 160,000 ₪ מהמוסד לביטוח לאומי ומחברת הביטוח שביטחה את רכב צד ג' בביטוח חובה.

פיצוי בסך של למעלה מ-900,000 ש"ח בגין קטיעת אצבע

בחור בן 25, סבל מקטיעת אצבע 2 בכף ידו השמאלית (לא דומיננטית) עקב שימוש במסור. לאחר שייצגנו אותו בועדות הרפואיות בביטוח הלאומי, נקבעה לו נכות רפואית בשיעור של 31% המורכבת מנכות אורתופדית, נפשית ואסתטית. כמו כן, ייצגנו את הנפגע בתביעה מול ביטוח המעסיק, אשר ברשלנותו גרם הפגיעה. בסופו של דבר, השיג משרדנו לנפגע פיצויים בסך כולל של למעלה מ-900,000 ש"ח.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני והגדלת סיכויי והצלחת תביעתך, צור עמנו קשר עוד היום
נגישות
גלילה למעלה
חייגו אלינו
separator
ליאת גורדון
ליאת גורדון
עמית ליסטונד
עמית ליסטונד
יצירת קשר
separator