סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

אירוע מוחי הוכר כתאונת עבודה – קצבה חודשית מעל ל-6,000 ש"ח

ב' עבד כאחראי משמרת במשחטה, היה מעורב בויכוח שפרץ בין העובדים, שנגרר לצעקות רמות ואיומים על ב'. מספר שעות לאחר ש-ב' חזר לביתו בסיום יום העבודה, פונה לבית חולים, שם אובחן כסובל מאירוע מוחי. לאחר מאבק עיקש של משרדנו אל מול המוסד לביטוח לאומי, תוך הצגת עדויות וראיות תומכות, הוכר האירוע המוחי כתאונת עבודה ובמסגרת הועדות הרפואיות השגנו ל-ב' קצבת נכות מעבודה חודשית בסך של למעלה מ-6,000 ש"ח, למשך כל חייו.

פיצוי בסך של 160,000 ש"ח לרוכב אופנוע שרכב ללא ביטוח חובה בתוקף

בחור בן 23, נפגע בתאונת דרכים, כשרכב על אופנוע במסגרת עבודתו ללא ביטוח חובה, ונפגע מרכב צד ג'. משרדנו ניהל תביעה מול המוסד לביטוח לאומי וכנגד חברת הביטוח של רכב צד ג' והצלחנו להוכיח, שהתאונה ארעה בשל רשלנותו של נהג רכב צד ג'. בסופו של דבר, הנפגע קיבל פיצוי בסך כולל של 160,000 ₪ מהמוסד לביטוח לאומי ומחברת הביטוח שביטחה את רכב צד ג' בביטוח חובה.

פיצוי בסך של למעלה מ-900,000 ש"ח בגין קטיעת אצבע

בחור בן 25, סבל מקטיעת אצבע 2 בכף ידו השמאלית (לא דומיננטית) עקב שימוש במסור. לאחר שייצגנו אותו בועדות הרפואיות בביטוח הלאומי, נקבעה לו נכות רפואית בשיעור של 31% המורכבת מנכות אורתופדית, נפשית ואסתטית. כמו כן, ייצגנו את הנפגע בתביעה מול ביטוח המעסיק, אשר ברשלנותו גרם הפגיעה. בסופו של דבר, השיג משרדנו לנפגע פיצויים בסך כולל של למעלה מ-900,000 ש"ח.

פיצוי בסך של למעלה מ-500,000 ש"ח בעקבות תאונת דרכים-עבודה

גב' בת 61, קופאית ברכבת, נפגעה בתאונת דרכים בדרכה לעבודה ונגרמה לה פגיעה בגב התחתון. בנוסף, מאז התאונה, היא סובלת מפוסט טראומה כשיש לה גם עבר רפואי קודם בתחום הנפשי. במסגרת הועדות במוסד לביטוח לאומי, השגנו לה נכות רפואית בשיעור של 24% נכות ופיצויים מהמוסד לביטוח לאומי ומחברת הביטוח שביטחה את הרכב בביטוח חובה בסך של למעלה מחצי מליון שקלים.

פיצוי בסך של 2,300,000 ש"ח לנפגע תאונת אופנוע

אופנוען בשנות ה-30 לחייו, נפגע ממשאית בדרכו לעבודה. במסגרת ייצוגו מול המוסד לביטוח לאומי נקבעה לו נכות רפואית בשיעור של 53%, הכוללת רכיב משמעותי בגין צלקות. סך הפיצויים שקיבל ויקבל מהמוסד לביטוח לאומי וחברת הביטוח "הפול" הסתכם בסך של 2,300,000 ש"ח

30% נכות בגין מחלת ריאות לכבאי

למשרדנו פנה כבאי, אשר המוסד לביטוח לאומי קבע לו נכות בשיעור של 10% נכות בגין מחלת ריאות לאחר אירוע של שאיפת עשן. לאחר מאבק עיקש, הכולל 3 ועדות ערר ו-2 הליכים בבית הדין האזורי לעבודה, בסוף של דבר הועלתה נכותו ל-20% ולאחר הפעלת תקנה 15, הועלתה נכותו ל-30%

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני והגדלת סיכויי והצלחת תביעתך, צור עמנו קשר עוד היום
נגישות
גלילה למעלה
חייגו אלינו
separator
ליאת גורדון
ליאת גורדון
עמית ליסטונד
עמית ליסטונד
יצירת קשר
separator