נפגעת? רוצה לברר מה זכויותך? פנה עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

נפגעת? רוצה לברר מה זכויותך? פנה עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

תאונות עבודה

פגיעה בעבודה יכולה להיות תאונת עבודה, אשר הינה תאונה, אשר התרחשה תוך כדי ועקב העבודה, לרבות במהלך הנסיעה למקום העבודה או בנסיעה חזרה ממקום העבודה לביתו של הנפגע.
כמו כן, פגיעה בעבודה יכולה להיות אחד מהמקרים, אשר מוגדרים כמחלת מקצוע או מיקרוטראומה, שהינם מצבים בהם לעובד נגרם נזק גופני בגין תנאי עבודה שאינם תקינים, אליהם נחשף במשך זמן ממושך.

לאחר שהפגיעה תוכר על-ידי המוסד לביטוח לאומי כתאונת עבודה / מחלת מקצוע, יעמוד הנפגע לבדיקה על-ידי ועדה רפואית שתקבע את אחוזי נכותו כתוצאה מהפגיעה.
יש לשים לב, כי במקרים של תאונות עבודה שהנן גם תאונות דרכים (כמו בנסיעה במהלך העבודה), יש לתבוע את המוסד לביטוח הלאומי והן את חברת הביטוח שביטחה את הרכב הרלוונטי בפוליסת ביטוח חובה.
בנוסף, במקרים בהם נזקיו של הנפגע נגרמו עקב רשלנות מעבידו, למשל, במקרים בהם לא סופקו לעובד אמצעי מיגון או הציוד המתאים לצורך ביצוע עבודתו ועקב כך נגרמו לעובד נזקים, קיימת אפשרות להגיש תביעה אזרחית כנגד המעביד.


לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות והגדלת סיכויי הצלחת תביעתך, צור קשר עמנו עוד היום.

 

מוזמנים להתקשר ולשוחח עם עורך דין תאונות עבודה ולברר מה הפיצויים המגיעים לכם בעקבות תאונת עבודה. שיחה עם עורך דין תאונות עבודה היא שיחה חסויה.

מאמרים וטיפים חשובים